Rekuperacja i wentylacja

Rekuperacja pozwala na odzyskanie energii cieplnej z zanieczyszczonego powietrza wewnątrz pomieszczeń. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła dostarcza świeże powietrze z zewnątrz dodatkowo je filtrując, a przy tym usuwając powietrze zużyte z pomieszczeń wewnętrznych. Oszczędności wynikają przede wszystkim z braku potrzeby otwierania okien w celu wietrzenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoszczędzić do 50% kosztów związanych z ogrzewaniem budynku.

Jako przedsiębiorstwo działające na polskim rynku już od wielu lat, doskonale wiemy jak ważne jest, aby instalacja rekuperacji została wykonana w sposób profesjonalny i dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz uwarunkowań technicznych budynku. Jest to przede wszystkim podstawowy warunek bezawaryjnej pracy urządzeń – dlatego warto postawić na fachowców, którzy sprawdzą szczelność całego systemu i zagwarantują jego wydajność.

Rekuperacja - idealne rozwiązanie dla alergików

Wykonywane przez nas instalacje mogą okazać się prawdziwym wybawieniem dla alergików, ponieważ zapewniają skuteczną filtrację powietrza i usuwają z niego kurz oraz różnego rodzaju alergeny. Pozwalają ponadto na trwały dostęp do świeżego powietrza bez konieczności otwierania okien, dzięki czemu osoby cierpiące na alergię w końcu będą mogły oddychać pełną piersią, i to bez względu na porę roku. Tego typu systemy filtrujące oferują także świetną ochronę przed przedostawaniem się do wnętrza mieszkania szkodliwych substancji emitowanych przez samochody i piece centralnego ogrzewania.

Rekupacja i wentylacja - galeria.