Serwis klimatyzacji

Optymalna temperatura w Twoim domu i miejscu pracy

Pogoda w naszym kraju czasami potrafi być nieznośna. W letnie dni, podczas których temperatura wciąż rośnie każdego roku, poszukujemy schronienia w chłodnych pomieszczeniach. Natomiast nawet pogodną wiosną czasami zaskakuje nas śnieg - wtedy trzeba szybko choć trochę dogrzać mieszkanie czy biuro.

Świetnym rozwiązaniem, które będzie działało doraźnie jest klimatyzacja. Wbrew powszechnie panującemu przekonaniu, może nie tylko przyjemnie chłodzić powietrze w mieszkaniu. Może również osuszać je oraz ogrzewać bez konieczności włączania ogrzewania centralnego czy palenia w piecu. Pozwól sobie na komfort utrzymania przyjemnej temperatury niewygórowanym kosztem.

Montaż i serwis klimatyzacji

Zwracając się do nas, decydujesz się na kompleksową usługę - wraz z serwisem. Doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia i dostarczymy je do Ciebie, a następnie fachowo zamontujemy. Sprzedaż klimatyzatorów również należy do zakresu naszych usług. Dysponujemy sprzętem znanych i sprawdzonych producentów, takich jak Samsung, LG czy Toshiba. Dzięki temu możesz być pewien, że sprzedamy Ci niezawodny system, który skutecznie schłodzi lub ogrzeje wybrane pomieszczenia.

Nasi fachowcy z Gorzowa Wielkopolskiego zainstalują urządzenie po uprzednim sprawdzeniu pomieszczenia, w którym ma się znaleźć. Doradzą, w którym miejscu należy je umieścić, a po zamontowaniu poinstruują w zakresie jego użytkowania. Nie musisz martwić się też serwisem – wykonujemy gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Montaż i serwis klimatyzacji Gorzów Wielkopolski

Promocja na montaż klimatyzacji. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły!

Oferujemy montaż klimatyzacji w:

  • domach, mieszkaniach;
  • gabinetach lekarskich;
  • pomieszczeniach firmowych (biura, magazyny, hale produkcyjne itp.)

Warto wiedzieć, że nowoczesne klimatyzatory są tanie i ciche.

Potrafią nie tylko chłodzić, ale również grzać i osuszać powietrze.

Z roku na rok pogoda jest coraz bardziej dynamiczna, a w lecie upalne dni potrafią przeplatać się z chłodnymi. Fakt ten sprawia, że coraz więcej mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego decyduje się na zamontowanie klimatyzacji w swoim domu. Niekoniecznie trzeba klimatyzować cały dom, czy też mieszkanie. Najczęściej montujemy klimatyzację w sypialniach i salonach.
Bardzo ważną funkcją nowoczesnych urządzeń klimatyzacyjnych jest możliwość ogrzewania pomieszczeń. Przydaje się to w jesienne i zimowe dni, gdyż nie trzeba uruchamiać ogrzewania centralnego.

Serwis klimatyzacji

Świadczymy kompleksowe usługi związane z serwisowaniem klimatyzatorów.

Wykonujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapewniamy szybką realizację i konkurencyjne ceny wykonania serwisu klimatyzatorów.