Instalacje elektryczne

Jesteśmy specjalistami w wykonywaniu bezpiecznych i odpornych na wszelkiego rodzaju uszkodzenia wewnętrznych i zewnętrznych instalacji elektrycznych w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, obiektach komercyjnych i przemysłowych, a także instytucjach publicznych. Odpowiednie przyłącza możemy zaprojektować zarówno w nowych, jak i istniejących budynkach, zajmujemy się ponadto przeprowadzaniem kompleksowych pomiarów, takich jak:

  • pomiary urządzeń SN oraz transformatorów
  • pomiary w obszarze systemów odgromowych i uziemiających
  • pomiary rezystencji izolacji
  • pomiary obciążeń linii zasilających
  • badania ciągłości przewodów ochronnych

Świadczymy również usługi z zakresu modernizacji i remontowania istniejących już systemów, wykonujemy też przeglądy i audyty bezpieczeństwa.

Zatrudniani przez nas fachowcy posiadają bardzo wysokie kwalifikacje i doświadczenie w realizacji instalacji gniazdkowych, oświetleniowych, montażu systemów antywłamaniowych oraz systemów zasilania elektrycznego maszyn w halach zakładów przemysłowych.

Profesjonalnie wykonane instalacje elektryczne

Podczas realizacji projektów systemów zasilania zawsze uwzględniamy potrzeby klientów i poszukujemy rozwiązań, które zapewnią im najwyższy komfort użytkowania urządzeń. Posiadamy nowoczesny sprzęt umożliwiający prawidłowe położenie ziemnych i napowietrznych linii kablowych nisko- i średnionapięciowych.

Zakres naszych usług obejmuje ponadto wykonawstwo sieci komputerowych, sieci alarmowych, systemów oddymiania oraz kontroli dostępu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Instalacje elektryczne - nasze realizacje.